Български (България)English (United Kingdom)

Предстоящи събития

Новини

Ул. “ Кирил и Методий” 33
телефони:
(064) 823 296 - Директор
(064) 823 959 - Пом. Директори
(064) 820 150 - Гл. Счетоводител

За повече информация - пишете ни.

ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ

Нормативни документи

- Нашите възпитаници -

Документи

- Галерия -

A+ R A-

дата

час

зала

преподавател

24. 06. 2019 г.

14:30 – V,VI,VII клас

15:30 – VIII,IX,X клас

Първа зала

Танушка Арабаджиева

25. 06 .2019 г.

13:00 – V,VI,VII клас

14:00 – VIII,IX,X клас

Първа зала

Илиан Илиев

26. 06 .2019 г.

13:00 – V,VI,VII клас

14:00 – VIII,IX,X клас

Първа зала

Данаил Цолов

27. 06 .2019 г.

13:00 – V,VI,VII клас

14:00 – VIII,IX,X клас

Първа зала

Танушка Арабаджиева

28. 06 .2019 г.

13:00 – V,VI,VII клас

14:00 – VIII,IX,X клас

Първа зала

Данаил Цолов

Изящни изкуства

14.00 ч. - 17.00 ч.

8 клас - Ателие №49, Ателие Графика/ Скулптура

5 клас и приравнителни изпити - АРТ-а

 

Дата Преподавател

24 юни Валентин Асенов

25 юни Станимира Вълчева

26 юни Валентин Христов

27 юни Илиян Ангелов

28 юни Валентин Асенов, Валентин Христов, Илиян Ангелов, Станимира Вълчева

 

Необходими материали:

5 клас :

- Акварелен картон 25/35 см

- Молив

- Гумичка

- Акварелни бои

- Акварелни четки

- Бурканче

- Парцалче

8 клас:

- Обикновен картон 35/50 см

- Моливи – HB, B, 2B, 3B, 4B

- Гумички – обикновена /бяла/ и хлебна

- Подложка /фазер/ 35/50 см

 

Приравнителни изпити:

- Акварелен картон 35/50 см

- Молив

- Гумичка

- Акварелни бои

- Акварелни четки

- Бурканче

- Парцалче

Консултации по солфеж  за V-VIII клас

01.07.2019 г. –  ПОНЕДЕЛНИК

9,00 ч. – стая № 17

ЦИГУЛКА – V, VІІІ клас

09.00 ч. – КОНЦЕРТНА ЗАЛА

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – VIII клас

10,00 часа, стая № 17

ВИОЛА, ВИОЛОНЧЕЛО, КОНТРАБАС – V клас

ВИОЛА, ВИОЛОНЧЕЛО, КОНТРАБАС – VIII клас

11,00 ч. – стая № 17

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – V клас

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – VIII клас

12,00 часа, КОНЦЕРТНА ЗАЛА

АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО – VІІІ клас

12,30 ч. – стая № 17

АКОРДЕОН – V клас

АКОРДЕОН –  VIII клас

 

02.07.2019 г. –  ВТОРНИК

9,00 – 12,00 часа

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – V клас

9,00 – 13,30 часа

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – VIII клас

9,00 часа, стая № 17

ПИАНО – V клас

9,00 часа – стая № 17

ПИАНО – VIII клас

 

 

 

02.07.2019 г. –  ВТОРНИК

СОЛФЕЖ – VІІІ клас – 13,00 ч., стая № 17

ЦИГУЛКА

ВИОЛА, ВИОЛОНЧЕЛО, КОНТРАБАС

АКОРДЕОН

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ

 

15,30 часа, КЗ

Флейта, фагот, тромпет, валдхорна, кларинет – V клас

Флейта, фагот, тромпет, валдхорна, кларинет – VІІІ клас

16,30 ч., КЗ

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ – VІІІ клас

 

03.07.2019 г. –  СРЯДА

9,00 часа – стая № 17

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

9,00 часа – стая № 17

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ – VІІІ клас

11,00 часа, стая № 17

НАРОДНО ПЕЕНЕ – V клас

11,00 часа – стая № 17

НАРОДНО ПЕЕНЕ – VІІІ клас

СОЛФЕЖ – VІІІ клас, 15,00 ч., стая № 17

ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ

ПИАНО

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ

04.07.2019 г. –  ЧЕТВЪРТЪК

9,30 ч., стая № 17 – СОЛФЕЖ – VІІІ клас

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ

НАРОДНО ПЕЕНЕ

 

15,30 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас – І тур

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – VIII клас – I тур

 

05.07.2019 г. –  ПЕТЪК

10,00 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас, VIII клас – II тур

Според класацията от Първи тур

 

Забележка: Възможни са корекции в предварителния график. Моля, следете съобщенията в сайта на училището!

Резултати от проведен изпит за проверка на способностите за постъпване в първи клас - 2019/2020 година

Списък на приетите ученици в първи клас

Г Р А Ф И К за явяване на изпит за проверка на способностите за постъпване в първи клас учебна 2019/2020 година

18 април 2019 г. – 9,00 ч.

1. Андриян Богомилов Вълков

2. Богдана Калинова Валентинова

3. Боряна Богомилова Вълкова

4. Ванеса Ленкова Мачева

5. Викторио Христов Иванов

6. Влад Димитров Димитров

7. Данаил Антов Георгиев

8. Ева Станиславова Петрова

9. Ивайла Ивайлова Петкова

10. Йоан Митков Йорданов

18 април 2019 г. – 10,00 ч.

11. Йоан Петев Маринов

12. Калоян Калинов Цветков

13. Карина Георгиева Чочева

14. Кристина Стефанова Ангелова

15. Лили Ан Йорданова Бешева

16. Лили Вилева Велинова

17. Мария Красимирова Томева

18. Мелтем Джансеверова Асенова

19. Милчо Милчев Ненчев

20. Моника Дилянова Маринова

18 април 2019 г. – 11,00 ч.

21. Преслава Петкова Цанкова

22. Радул Илиев Илиев

23. Рая Радославова Василева

24. Сиана Веселинова Цветкова

25. Симона Яворова Якимова

26. Сияна Йосифова Йосифова

27. Станислав Десиславов Филипов

28. Теодор Боянов Тодоров

29. Тони Лъчезаров Тошев

30. Християна Цветомирова Петкова

Страница 1 от 17