Български (България)English (United Kingdom)

Предстоящи събития

Prev Next

Новини

 Ул. “ Кирил и Методий” 33
 телефони:
(064) 823 296 - Директор
(064) 823 959 - Пом. Директори
(064) 820 150 - Гл. Счетоводител

 За повече информация - пишете ни.

ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ

Нормативни документи

- Нашите възпитаници -

Документи

- Галерия -

A+ R A-

СПИСЪК НА ПОДАЛИТЕ ДОКУМЕНТИ ЗА ЯВЯВАНЕ НА ПРИЕМНИ ИЗПИТИ ЗА УЧЕБНАТА 2015/2016 ГОДИНА

СПИСЪК НА ПОДАЛИТЕ ДОКУМЕНТИ ЗА ЯВЯВАНЕ НА ПРИЕМНИ ИЗПИТИ ЗА УЧЕБНАТА 2015/2016 ГОДИНА
ПИАНО – V КЛАС
1.    Борислава Красимирова Борисова
2.    Ивелина Тихомирова Николова
3.    Ивет Ивайлова Стефанова
ЦИГУЛКА – V КЛАС
1.    Преслава Ивайлова Додева
ВИОЛА – V КЛАС
1.    Кристияна Миленова Вечева
2.    Цветина Николаева Цветанова
ФЛЕЙТА – V КЛАС
1.    Мира Аспарухова Иванова
2.    Александрина Пламенова Александрова
ФАГОТ – V КЛАС
1.    Стефка Бориславова Митева
ТРОМПЕТ – V КЛАС
1.    Цветозар Венцеславов Вълчев
КЛАРИНЕТ – V КЛАС
1.Джейлян Сергеев Борисов
2.Пламен Ваньов Транков
3.Тарък Тайсир Алкадро
УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – V КЛАС
1.    Вивиан Иванова Каракопилева
2.    Виктор Христов Илиев
3.    Дейвид Красимиров Колев
4.    Нелина Ачкова Дончева
5.    Нина Валентинова Митева
6.    Симона Владиславова Димитрова
7.    Теодор Детелинов Дончев
КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – V КЛАС
1.    Биляна Анатолиева Лазарова
2.    Тарък Тайсир Алкадро
3.    Тина Галинова Ненчева
4.    Яна Иванова Алексиева
АКОРДЕОН – V КЛАС
1.    Александра Страхилова Страшилова
2.    Магда Анатолиева Цекова
3.    Надим Станиславов Филипов
4.    Христиан Ивайлов Дончев
КАВАЛ – V КЛАС
1.    Ник Емилов Цветанов
ТАМБУРА – V КЛАС
1.    Виктор Детелинов Дончев
НАРОДНО ПЕЕНЕ – V КЛАС
1.    Борислава Красимирова Борисова
2.    Виктор Христов Илиев
3.    Велислава Олегова Стефанова
4.    Ивана Красимирова Тодорова
5.    Екатерина Маноилова Илиева
БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V КЛАС
1.    Александър Евгениев Маринов
2.    Деница Руменова Симеонова
3.    Калоян Пламенов Райков
4.    Кристияна Михайлова Игнатова
5.    Магдалена Йорданова Иванова
6.    Найден Дианов Найденов
7.    Полина Николаева Петкова
8.    Преслава Ивайлова Додева
9.    Яна-Мария Павлова Иванова
ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – V КЛАС
1.    Божидар Цветелинов Горанов
2.    Белослава Мариянова Иванова
3.    Валдемир Георгиев Тачов
4.    Виктор Анев Петров
5.    Деница Людмилова Личева
6.    Десислава Бориславова Георгиева
7.    Джими Радостинов Стефанов
8.    Евгения Ивова Кирилова
9.    Зорница Станиславова Симеонова
10.    Ивайла Ивайлова Станева
11.    Илияна Радославова Христова
12.    Катерина Руменова Гаврилова
13.    Кристина Красимирова Крумова
14.    Кристина Петьова Ташева
15.    Кристияна Михайлова Игнатова
16.    Магдалена Миленова Латровалиева
17.    Мариела Мариянова Стефанова
18.    Марио Данаилов Огнянов
19.    Нели Живкова Пиперова
20.    Ники Мохамед Ал-Хажари
21.    Никола Красимиров Ангелов
22.    Теодора Боримирова Павлова
23.    Христина Христова Йорданова

ПИАНО – VІІІ КЛАС
1.    Дамян Пенков Господинов
2.    Славчо Божидаров Тодоров
3.    Яна Георгиева Георгиева

ЦИГУЛКА – VІІІ КЛАС
1.    Диана Стоянова Панчелиева
2.    Искра Ивайлова Лазарова

ВИОЛА – VІІІ КЛАС
1.    Йоана Огнянова Анчева

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – VІІІ КЛАС
1.    Елия Димитрова Митова
2.    Никола Венциславов Петков
3.    Симеон Николаев Николов

АКОРДЕОН – VІІІ КЛАС
1.    Михаела Станиславова Хиткова

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – VІІІ КЛАС
1.    Александър Йорданов Николаев
2.    Александър Юлианов Георгиев
3.    Велиан Момчилов Димитров
4.    Чарли Григоров Милов

ТРОМПЕТ – VІІІ КЛАС
1.    Кристиян Станимиров Нанков
2.    Стефан Русланов Стойнов

ФАГОТ – VІІІ КЛАС
1.    Иван Иванов Петров
2.    Мартин Иванов Василев

КАВАЛ – VІІІ КЛАС
1.    Матея Павлинова Димитрова

ГЪДУЛКА – VІІІ КЛАС
1.    Александра Полева Димитрова
2.    Искрен Емилов Йорданов

ТАМБУРА – VІІІ КЛАС
1.    Селена Емилова Перникова
БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – VІІІ КЛАС
1.    Борил Иванов Мусков
2.    Весела Емилова Вескова
3.    Виктория Бисерова Рачева
4.    Десислава Любомирова Велкова
5.    Ивайла Руменова Георгиева
6.    Любослав Николаев Николов
7.    Мария Валентинова Георгиева
8.    Петя Мирославова Боянова
9.    Преслава Тихомирова Пешовска
10.    Толя Ивайлова Георгиева
11.    Христина Събчева Събева

АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО – VІІІ КЛАС
1.    Диана Стоянова Панчелиева
2.    Даяна Филипова Филипова
3.    Инна Валериева Караджова
4.    Симона Станиславова Гергова

ПОП и ДЖАЗ ПЕЕНЕ – VІІІ КЛАС
1.    Владимир Димитров Захариев
2.    Елия Димитрова Митова
3.    Ивелина Миладинова Цанкова
4.    Мария Веселинова Василева
5.    Цветелина Христова Савчева
6.    Явор Владимиров Банов

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – VІІІ КЛАС
1.    Александра Момчилова Димитрова
2.    Александър Тодоров Петров
3.    Анелия Емилова Георгиева
4.    Антония Валериева Томова
5.    Антония Илиянова Кузмашка
6.    Бисерка Красимирова Андреева
7.    Валентина Даниелова Оряховска
8.    Василена Орлинова Дикова
9.    Виктория Иванова Веселинова
10.    Виктория Мартинова Георгиева
11.    Виктория Мартинова Иванова
12.    Габриела Стефанова Игнатова
13.    Гергана Ивайлова Малкоданска
14.    Деница Велизарова Атанасова
15.    Димана Данаилова Господинова
16.    Ивайло Христов Маринов
17.    Изабела Христова Христова
18.    Лора Александрова Тинчева
19.    Лора Чавдарова Петкова
20.    Мартина Мирославова Ранкова
21.    Мира Цветанова Пондева
22.    Михаела Мирославова Йорданова
23.    Надежда Каменова Долашка
24.    Стефани Петрова Грозданова
25.    Тамара Георгиева Георгиева
26.    Тони Николаев Доров


НАРОДНО ПЕЕНЕ – VІІІ КЛАС
1.    Клаудия Красимирова Тодорова
2.    Константин Цанков Цанов
3.    Мирела Генадиева Стойкова
4.    Светлозара Станиславова Симеонова
5.    Цветелина Николаева Христова




ЖЕЧКА ДИМИТРОВА
Директор на НУИ „П. Пипков“ гр. Плевен