Български (България)English (United Kingdom)

Предстоящи събития

Prev Next

Новини

 Ул. “ Кирил и Методий” 33
 телефони:
(064) 823 296 - Директор
(064) 823 959 - Пом. Директори
(064) 820 150 - Гл. Счетоводител

 За повече информация - пишете ни.

ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ

Нормативни документи

- Нашите възпитаници -

Документи

- Галерия -

A+ R A-

СПИСЪК НА ПРИЕТИТЕ УЧЕНИЦИ ЗА УЧЕБНАТА 2015/2016 ГОДИНА

ПИАНО – V КЛАС
1.    Ивелина Тихомирова Николова
2.    Ивет Ивайлова Стефанова
3.    Борислава Красимирова Борисова

ЦИГУЛКА – V КЛАС
1.    Преслава Ивайлова Додева

ВИОЛА – V КЛАС
1.    Цветина Николаева Цветанова
2.    Кристияна Миленова Вечева

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – V КЛАС
1.    Яна Иванова Алексиева
2.    Тина Галинова Ненчева
3.    Биляна Анатолиева Лазарова

ФЛЕЙТА – V КЛАС
1.    Александрина Пламенова Александрова
2.    Мира Аспарухова Иванова

КЛАРИНЕТ – V КЛАС
1.    Пламен Ваньов Транков

ФАГОТ – V КЛАС
1.    Стефка Бориславова Митева

ТРОМПЕТ – V КЛАС
1.    Цветозар Венцеславов Вълчев

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – V КЛАС
1.    Теодор Детелинов Дончев
2.    Нелина Ачкова Дончева
3.    Симона Владиславова Димитрова
4.    Вивиан Иванова Каракопилева
5.    Виктор Христов Илиев
6.    Дейвид Красимиров Колев

АКОРДЕОН – V КЛАС
1.    Александра Страхилова Страшилова
2.    Магда Анатолиева Цекова
3.    Христиан Ивайлов Дончев
4.    Надим Станиславов Филипов

КАВАЛ – V КЛАС
1.    Ник Емилов Цветанов

ТАМБУРА – V КЛАС
1.    Виктор Детелинов Дончев


НАРОДНО ПЕЕНЕ – V КЛАС

1.    Екатерина Маноилова Илиева
2.    Ивана Красимирова Тодорова
3.    Велислава Олегова Стефанова
4.    Борислава Красимирова Борисова

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V КЛАС
1.    Деница Руменова Симеонова
2.    Магдалена Йорданова Иванова
3.    Полина Николаева Петкова
4.    Яна-Мария Павлова Иванова
5.    Кристияна Михайлова Игнатова
6.    Найден Дианов Найденов
7.    Калоян Пламенов Райков

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – V КЛАС
1.    Белослава Мариянова Иванова
2.    Евгения Ивова Кирилова
3.    Ивайла Ивайлова Станева
4.    Кристина Петьова Ташева
5.    Зорница Станиславова Симеонова
6.    Катерина Руменова Гаврилова
7.    Божидар Цветелинов Горанов
8.    Мариела Мариянова Стефанова
9.    Десислава Бориславова Георгиева
10.    Илияна Радославова Христова
11.    Ники Мохамед Ал-Хажари
12.    Нели Живкова Пиперова
13.    Марио Данаилов Огнянов
14.    Христина Христова Йорданова
15.    Никола Красимиров Ангелов
16.    Джими Радостинов Стефанов
17.    Магдалена Миленова Латровалиева
18.    Валдемир Георгиев Тачов
19.    Деница Людмилова Личева

ПИАНО – VІІІ КЛАС
1.    Дамян Пенков Господинов
2.    Славчо Божидаров Тодоров
3.    Яна Георгиева Георгиева

ЦИГУЛКА – VІІІ КЛАС
1.    Искра Ивайлова Лазарова

ВИОЛА – VІІІ КЛАС
1.    Йоана Огнянова Анчева


КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – VІІІ КЛАС
1.    Никола Венциславов Петков

ФАГОТ – VІІІ КЛАС
1.    Мартин Иванов Василев
2.    Иван Иванов Петров

ТРОМПЕТ – VІІІ КЛАС
1.    Стефан Русланов Стойнов
2.    Кристиян Станимиров Нанков

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – VІІІ КЛАС
1.    Чарли Григоров Милов
2.    Велиан Момчилов Димитров
3.    Александър Йорданов Николаев
4.    Александър Юлианов Георгиев

АКОРДЕОН – VІІІ КЛАС
1.    Михаела Станиславова Хиткова

ПОП и ДЖАЗ ПЕЕНЕ – VІІІ КЛАС
1.    Мария Веселинова Василева
2.    Владимир Димитров Захариев
3.    Явор Владимиров Банов
4.    Цветелина Христова Савчева
5.    Елия Димитрова Митова

КАВАЛ – VІІІ КЛАС
1.    Матея Павлинова Димитрова

ГЪДУЛКА – VІІІ КЛАС
1.    Александра Полева Димитрова

ТАМБУРА – VІІІ КЛАС
1.    Селена Емилова Перникова

НАРОДНО ПЕЕНЕ – VІІІ КЛАС
1.    Цветелина Николаева Христова
2.    Константин Цанков Цанов
3.    Клаудия Красимирова Тодорова
4.    Мирела Генадиева Стойкова
5.    Светлозара Станиславова Симеонова

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – VІІІ КЛАС
1.    Борил Иванов Мусков
2.    Десислава Любомирова Велкова
3.    Мария Валентинова Георгиева
4.    Толя Ивайлова Георгиева
5.    Виктория Бисерова Рачева
6.    Любослав Николаев Николов
7.    Христина Събчева Събева
8.    Весела Емилова Вескова
9.    Ивайла Руменова Георгиева

АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО – VІІІ КЛАС
1.    Даяна Филипова Филипова
2.    Инна Валериева Караджова
3.    Диана Стоянова Панчелиева

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – VІІІ КЛАС
1.    Мартина Мирославова Ранкова
2.    Василена Орлинова Дикова
3.    Стефани Петрова Грозданова
4.    Антония Валериева Томова
5.    Александра Момчилова Димитрова
6.    Валентина Даниелова Оряховска
7.    Лора Чавдарова Петкова
8.    Димана Данаилова Господинова
9.    Виктория Иванова Веселинова
10.    Лора Александрова Тинчева
11.    Михаела Мирославова Йорданова
12.    Мира Цветанова Пондева
13.    Бисерка Красимирова Андреева
14.    Изабела Христова Христова
15.    Надежда Каменова Долашка
16.    Габриела Стефанова Игнатова
17.    Гергана Ивайлова Малкоданска
18.    Тони Николаев Доров
19.    Виктория Мартинова Георгиева
20.    Виктория Мартинова Иванова

ЗАБЕЛЕЖКА: Записването на приетите ученици е от 29 юни 2015 г. до 3 юли 2015 г. включително от 8,00 ч. до 16,30 ч. в стая № 15.

НУИ „Панайот Пипков“ гр. Плевен ОБЯВЯВА септемврийски прием за специалността – Актьорско майсторство – 4 места. Подаване на документи – от 01.09.15 г. до 07.09.2015 г. Приемните изпити ще се проведат на 9 и 10.09.2015 г. от 9,00 ч.




ЖЕЧКА ДИМИТРОВА
Директор на НУИ „П. Пипков“ гр. Плевен