Български (България)English (United Kingdom)

Предстоящи събития

 Ул. “ Кирил и Методий” 33
 телефони:
(064) 823 296 - Директор
(064) 823 959 - Пом. Директори
(064) 820 150 - Гл. Счетоводител

 За повече информация - пишете ни.

ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ

Нормативни документи

- Нашите възпитаници -

- Галерия -

A+ R A-

График за провеждане на изпити за проверка на способностите в Национално училище по изкуствата „Панайот Пипков” – Плевен през учебната 2017/2018 година

23.06.2017 г. –  ПЕТЪК

9,00 ч. – стая № 17

 

ЦИГУЛКА – І клас

1. Ана Мария Иванова Томова

2. Радослав Николов Стоянов

ЦИГУЛКА – V клас

1. Гергана Николаева Тодорова

2. Даниел Валериев Бойчинов

3. Йоана Виктория Яворова Анзърова

4. Йоана Валентинова Косева

5. Мерал Ибрямова Салиева

ЦИГУЛКА – VIII клас

1. Виктория Ивайлова Маринова

2. Габриел Драгомиров Славчев

3. Магдалена Владимирова Атанасова

9,00 – 13,00 часа, стая № 2

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – V клас

1. Александра Димитрова Василева

2. Анелия Красимирова Пелова

3. Божидар Анатолиев Рачовски

4. Борислава Галинова Бързева

5. Велин Миленов Михайлов

6. Габриела Милчева Симеонова

7. Габриела Хрисия Искренова Илиева

8. Далия Калоянова Цанкова

9. Кристина Михайлова Хинкова

10. Лора Христова Габровска

11. Мария Илиянова Алексиева

12. Никол Калинова Крачунова

13. Полина Ивайлова Стефанова

14. Цветозара Веселинова Костова

9,00 – 15,00 часа, стая № 20, 21, 22

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – VIII клас

1. Александрина Ивайлова Проданова

2. Аника Тихомирова Тодорова

3. Анна-Мария Недялкова Тонкова

4. Атанас Николаев Гюров

5. Белослава Бориславова Георгиева

6. Виктория Георгиева Николчева

7. Веселена Христофорова Николова

8. Габриела Тихомирова Симеонова

9. Ева Огнянова Маринова

10. Елица Радославова Радева

11. Йоана Павлинова Цветанова

12. Йована Петрова Костадинова

13. Кристияна Тихомирова Антимова

14. Кристиян Пламенов Монев

15. Мариела Бисерова Маринова

16. Мария Владимирова Бързева

17. Мария Цветелинова Кръстева

18. Мира Атанасова Вълева

19. Михаил Тихомиров Спасов

20. Нанко Тихомиров Пачников

21. Натали Емилова Хинкова

22. Ника Ромео Минчева

23. Оля Илиянова Лъженчева

24. Сирма Страхилова Найденова

25. Станислава Владиславова Парашкевова

26. Стефани Петрова Петрова

27. Тейя Анелинова Славейкова

28. Теодора Цветославова Георгиева

29. Цветина Любкова Йорданова

30. Юлия Йорданова Илиева

10,30 часа, стая № 17

ВИОЛА – V клас

1. Теодора Николаева Янчин

ВИОЛА – VІІІ клас

1. Венелин Красимиров Иванов

2. Ина Ивайлова Александрова

3. Лора Климентова Климентова

ВИОЛОНЧЕЛО – V клас

1. Михаела Сергеева Бонева

КОНТРАБАС – VІІІ клас

1. Благовест Ивов Рангелов

11,30 ч. – стая № 17

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – V клас

1. Александър Ярославов Колев

2. Виктор Марио Девенски

3. Иван Петков Найденов

4. Ивона Ивелинова Иванова

5. Йоан Живков Пиперов

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – VIII клас

1. Валентино Стилиянов Диянов

15,00 часа – стая № 17

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

КАВАЛ

1. Никола Руменов Николаев

ГЪДУЛКА

1. Антония Анатолиева Гъркова

2. Виктория Найденова Стефанова

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ – VIII клас

КАВАЛ

1. Ивайло Ивайлов Тонов

ГЪДУЛКА

1. Кристина Данчева Пенчева

16,30 часа, стая № 17

НАРОДНО ПЕЕНЕ – І клас

1. Даная Надева Георгиева

НАРОДНО ПЕЕНЕ – V клас

1. Ванеса Илиянова Декова

2. Маринела Василева Василева

3. Ралица Ивайлова Хайдърска

НАРОДНО ПЕЕНЕ – VІІІ клас

1. Владимира Тодорова Пейчева

2. Мартин Димчев Лишковски

3. Петра Ненчева Петрова

 

26.06.2017 г. –  ПОНЕДЕЛНИК

9,00 часа, стая № 17

ПИАНО – І клас

1. Ана Мария Иванова Томова

ПИАНО – V клас

1. Андреа Роберт Христова

2. Ани Ивайлова Енчева

3. Ануар Алнаби Тайсир Алкадро

4. Гергана Чавдарова Христанова

10,00 ч., стая № 17

5. Мария Цонкова Кръстева

6. Нина Венциславова Петрова

7. Сияна Николаева Михова

8. Цеца Илиянова Сълева

11,00 ч., стая № 17

ПИАНО – VIII клас

1. Детелина Христова Миткова

2. Елена Чавдарова Христанова

3. Моника Александрова Макавеева

4. Юнис Мохамед Елтаиб

9,00 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас – І тур

1. Александра Свиленова Цачева

2. Анатолий Анатолиев Радославов

3. Вероника Венциславова Дадова

4. Кристияна Йорданова Йорданова

5. Лора Илианова Цветкова

6. Лора Йонкова Иванова

7. Никол Николаева Стоянова

8. Павел Асенов Цветанов

9. Теодора Николаева Янчин

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – VIII клас – I тур

1. Бранимира Мирославова Петкова

2. Габриела Росенова Кодова

3. Даниел Георгиев Димитров

4. Донна Ивайлова Станимирова

5. Ивалин Валентинов Джамбазов

6. Ивелина Георгиева Димитрова

7. Цветелин Пламенов Маринов

12,30 ч. – стая № 17

АКОРДЕОН – V клас

1. Денислав Бориславов Банев

2. Диляна Тихомирова Тодорова

АКОРДЕОН –  VIII клас

15,00 часа, стая № 17

ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

ФЛЕЙТА – V клас

1. Адриана Иванова Костадинова

2. Божидара Ивайлова Савчева

3. Гергана Мирославова Еремиева

ОБОЙ – І клас

1. Кристиян Мариянов Георгиев

КЛАРИНЕТ – V клас

1. Мариян Милков Илиев

ТРОМПЕТ – V клас

1. Алекзандра Руменова Кировска

2. Михаил Здравков Китев

ВАЛДХОРНА – V клас

1. Росен Руменов Тодоров

ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ – VIII клас

16,00 ч., стая № 17

ФЛЕЙТА

1. Виктория Ивайлова Миланова

2. Георги Харизанов Ангелов

3. Далия Антонова Ташева

4. Ирина Руменова Илиева

ФАГОТ

1. Лъчезара Валериева Петрова

 

15,00 ч., Арт клуб

СОЛФЕЖ – VІІІ клас

ЦИГУЛКА

ВИОЛА, ВИОЛОНЧЕЛО, КОНТРАБАС

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ

НАРОДНО ПЕЕНЕ

17,00 ч. – стая № 17

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ – VІІІ клас

1. Даниел Георгиев Димитров

2. Ива Тихомирова Цветанова

 

27.06.2017 г. – ВТОРНИК

09.00 ч. – КОНЦЕРТНА ЗАЛА

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

1. Калоян Иванов Иванов

2. Мелани Николаева Нешева

3. Миладин Димитров Иванов

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – VIII клас

1. Светослав Светославов Илиев

9,00 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас, VIII клас – II тур

Според класацията от Първи тур

11,00 часа, КОНЦЕРТНА ЗАЛА

АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО – VІІІ клас

1. Теодор Маринов Кушинов

 

15,00 часа, стая № 17

СОЛФЕЖ – VIII клас

ПИАНО

АКОРДЕОН

ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ