Български (България)English (United Kingdom)

Предстоящи събития

 Ул. “ Кирил и Методий” 33
 телефони:
(064) 823 296 - Директор
(064) 823 959 - Пом. Директори
(064) 820 150 - Гл. Счетоводител

 За повече информация - пишете ни.

ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ

Нормативни документи

- Нашите възпитаници -

- Галерия -

A+ R A-

Списък на приетите ученици в Национално училище по изкуствата „Панайот Пипков” – Плевен за учебната 2017/2018 година

СПИСЪК на приетите ученици в Национално училище по изкуствата „Панайот Пипков” – Плевен за учебната 2017/2018 година 



ПИАНО – І клас

1. Ана Мария Иванова Томова

ЦИГУЛКА – І клас

1. Радослав Николов Стоянов

ОБОЙ – І клас

1. Кристиян Мариянов Георгиев

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – І клас

1. Павел Венциславов Трифонов

НАРОДНО ПЕЕНЕ – І клас

1. Даная Надева Георгиева

ПИАНО – V клас

1. Сияна Николаева Михова

2. Нина Венциславова Петрова

3. Ани Ивайлова Енчева

4. Гергана Чавдарова Христанова

5. Андреа Роберт Христова

6. Цеца Илиянова Сълева

7. Мария Цонкова Кръстева

ЦИГУЛКА – V клас

1. Гергана Николаева Тодорова

2. Даниел Валериев Бойчинов

3. Йоана Виктория Яворова Анзърова

4. Йоана Валентинова Косева

5. Мерал Ибрямова Салиева

ВИОЛА – V клас

1. Теодора Николаева Янчин

2. Ануар Алнаби Тайсир Алкадро

ВИОЛОНЧЕЛО – V клас

1. Михаела Сергеева Бонева

 

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – V клас

1. Александър Ярославов Колев

2. Виктор Марио Девенски

3. Йоан Живков Пиперов

4. Иван Петков Найденов

5. Ивона Ивелинова Иванова

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

1. Миладин Димитров Иванов

2. Мелани Николаева Нешева

3. Калоян Иванов Иванов

АКОРДЕОН – V клас

1. Денислав Бориславов Банев

2. Диляна Тихомирова Тодорова

ФЛЕЙТА – V клас

1. Божидара Ивайлова Савчева

2. Гергана Мирославова Еремиева

3. Адриана Иванова Костадинова

КЛАРИНЕТ – V клас

1. Мариян Милков Илиев

ТРОМПЕТ – V клас

1. Алекзандра Руменова Кировска

2. Михаил Здравков Китев

ВАЛДХОРНА – V клас

1. Росен Руменов Тодоров

КАВАЛ

1. Никола Руменов Николаев

ГЪДУЛКА

1. Антония Анатолиева Гъркова

2. Виктория Найденова Стефанова

НАРОДНО ПЕЕНЕ – V клас

1. Ралица Ивайлова Хайдърска

2. Маринела Василева Василева

3. Ванеса Илиянова Декова

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас

1. Лора Йонкова Иванова

2. Павел Асенов Цветанов

3. Кристияна Йорданова Йорданова

4. Вероника Венциславова Дадова

5. Лора Илианова Цветкова

6. Анатолий Анатолиев Радославов

7. Александра Свиленова Цачева

8. Теодора Николаева Янчин

9. Никол Николаева Стоянова

 

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – V клас

1. Анелия Красимирова Пелова

2. Габриела Хрисия Искренова Илиева

3. Далия Калоянова Цанкова

4. Цветозара Веселинова Костова

5. Александра Димитрова Василева

6. Кристина Михайлова Хинкова

7. Лора Христова Габровска

8. Божидар Анатолиев Рачовски

9. Полина Ивайлова Стефанова

10. Никол Калинова Крачунова

11. Велин Миленов Михайлов

12. Габриела Милчева Симеонова

13. Борислава Галинова Бързева

14. Мария Илиянова Алексиева

ПИАНО – VIII клас

1. Елена Чавдарова Христанова

2. Детелина Христова Миткова

3. Моника Александрова Макавеева

4. Юнис Мохамед Елтаиб

ЦИГУЛКА – VIII клас

1. Виктория Ивайлова Маринова

2. Габриел Драгомиров Славчев

3. Магдалена Владимирова Атанасова

ВИОЛА – VІІІ клас

1. Ина Ивайлова Александрова

2. Лора Климентова Климентова

3. Венелин Красимиров Иванов

КОНТРАБАС – VІІІ клас

1. Благовест Ивов Рангелов

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – VIII клас

1. Валентино Стилиянов Диянов

ФЛЕЙТА

1. Далия Антонова Ташева

2. Ирина Руменова Илиева

3. Георги Харизанов Ангелов

4. Виктория Ивайлова Миланова

ФАГОТ

1. Лъчезара Валериева Петрова

ТРОМПЕТ – VІІІ клас

1. Тодор Маринов Кушинов

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – VIII клас

1. Светослав Светославов Илиев

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ – VІІІ клас

1. Даниел Георгиев Димитров

2. Ива Тихомирова Цветанова

 

КАВАЛ – VIII клас

1. Ивайло Ивайлов Тонов

ГЪДУЛКА – VIII клас

1. Кристина Данчева Пенчева

НАРОДНО ПЕЕНЕ – VІІІ клас

1. Владимира Тодорова Пейчева

2. Петра Ненчева Петрова

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – VIII клас

1. Донна Ивайлова Станимирова

2. Ивалин Валентинов Джамбазов

3. Ивелина Георгиева Димитрова

4. Бранимира Мирославова Петкова

5. Даниел Георгиев Димитров

6. Габриела Росенова Кодова

7. Цветелин Пламенов Маринов

8. Свилена Лазарова Нанкова

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – VIII клас

1. Кристиян Пламенов Монев

2. Станислава Владиславова Парашкевова

3. Теодора Цветославова Георгиева

4. Анна-Мария Недялкова Тонкова

5. Михаил Тихомиров Спасов

6. Виктория Георгиева Николчева

7. Габриела Тихомирова Симеонова

8. Ева Огнянова Маринова

9. Атанас Николаев Гюров

10. Веселена Христофорова Николова

11. Ника Ромео Минчева

12. Сирма Страхилова Найденова

13. Йована Петрова Костадинова

14. Мария Владимирова Бързева

15. Йоана Павлинова Цветанова

16. Аника Тихомирова Тодорова

17. Стефани Петрова Петрова

18. Цветина Любкова Йорданова

19. Александрина Ивайлова Проданова

20. Кристияна Тихомирова Антимова

РЕЗЕРВИ:

1. Белослава Бориславова Георгиева

2. Елица Радославова Радева

3. Тейя Анелинова Славейкова

4. Нанко Тихомиров Пачников

5. Натали Емилова Хинкова

6. Оля Илиянова Лъженчева

7. Юлия Йорданова Илиева

 

ЗАБЕЛЕЖКА:

1. Записване на приетите ученици: от 29.06.2017 г. до 05.07.2017 г. с работно време: от 8,00 ч. до 16,30 ч.

2. НУИ „Панайот Пипков“ – гр. Плевен обявява допълнителен септемврийски прием по следните специалности:

- народно пеене, народни инструменти – VІІІ и ІХ клас;

- български танци – VІІІ и ІХ клас;

- актьорско майсторство – ІХ клас.

 

Подаване на заявления:  от 28.08.2017 г. до 01.09.2017 г.

Приемни изпити: 04.09.2017 г. и 05.09.2017 г.