ГРАФИК за провеждане на приемни изпити в Национално училище по изкуствата „Панайот Пипков” – Плевен

за 2018/2019 учебна година

20.06.2018 г. –  СРЯДА

9,00 ч. – стая № 17

ЦИГУЛКА – V клас

1. Дарина Мариянова Георгиева

2. Сияна Мариянова Цолова

 

9,00 – 12,00 часа

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – V клас

1. Анна Ивелинова Конова

2. Антонио Георгиев Иванов

3. Божидара Момчилова Димитрова

4. Ванина Владиславова Страхилова

5. Валерия Димитрова Пенкова

6. Вероника Радославова Георгиева

7. Дани Цветомиров Кацарски

8. Елена Йонкова Иванова

9. Емили Емилова Атанасова

10. Изабела Ивова Димитрова

11. Кристияна Любомирова Велкова

12. Максим Пламенов Монев

13. Мишел Христофорова Стоева

14. Ния Викторова Цокева

15. Николай Николов Николаев

16. Райа Бисерова Божикова

17. Симеон Александров Зарков

18. Симона Цветомирова Цолова

За постъпване в VІ клас – изобразително изкуство

1. Денис Емилов Цветанов

2. Цветомир Цветомиров Цонев

 

 

9,00 – 13,30 часа

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – VIII клас

1. Алисия Миленова Селимска

2. Белослава Мариянова Иванова

3. Божидар Цветелинов Горанов

4. Валдемир Георгиев Тачов

5. Валентина Мариова Блажева

6. Джими Радостинов Стефанов

7. Десислава Бисерова Еманоилова

8. Десислава Бориславова Георгиева

9. Димитър Веселинов Русев

10. Евгения Ивова Кирилова

11. Зорница Станиславова Симеонова

12. Ивайла Ивайлова Станева

13. Катерина Руменова Гаврилова

14. Калина Таньова Павлова

15. Магдалена Миленова Латровалиева

16. Мариела Мариянова Стефанова

17. Марио Данаилов Огнянов

18. Михаела Калинова Колева

19. Моника Маринова Маринова

20. Ники Мохамед Ал-Хажари

21. Никола Красимиров Ангелов

22. Николай Миленов Малинов

23. Нели Живкова Пиперова

24. Радослав Веселинов Недялков

25. Симона Данаилова Георгиева

26. Христина Христова Иванова

9,30 часа, стая № 17

ВИОЛА – V клас

1. Лора Добромирова Гатева

2. Никол Теодосиева Георгиева

3. Светлана Руменова Симеонова

ВИОЛА – VIII клас

1. Кристияна Миленова Вечева

2. Цветина Николаева Цветанова

15,00 часа – стая № 17

ГЪДУЛКА – V клас

1. Григор Мартов Величков

2. Иван Георгиев Николов

3. Славян Ивайлов Мацев

4. Филип Александров Цветков

15,30 часа – стая № 17

ТАМБУРА – V клас

1. Кристина Пламенова Илиева

 

КАВАЛ – VIII клас

1. Ник Емилов Цветанов

ТАМБУРА – VIII клас

1. Виктор Детелинов Дончев

2. Тарек Алкадро Тайсир Азиза

Смяна на специалност – тамбура, за постъпване в VІІ клас

1. Даниел Пламенов Петков

16,30 часа, стая № 17

НАРОДНО ПЕЕНЕ – V клас

1. Александра Християнова Добрева

2. Вяра Кирчева Недялкова

3. Даяна Даниелова Дерекова

4. Даяна Тихомирова Иванова

17,00 часа – стая № 17

5. Еди Ивайлов Радойски

6. Мария Петева Коцова

7. Симона Огнянова Вецова

8. Таня Владимирова Събева

17,30 часа – стая № 17

НАРОДНО ПЕЕНЕ – VІІІ клас

1. Велислава Олегова Стефанова

2. Екатерина Маноилова Илиева

3. Ивана Красимирова Тодорова

4. Мелани Младенова Младенова

 

 

21.06.2018 г. –  ЧЕТВЪРТЪК

9,00 часа, стая № 17

ПИАНО – V клас

1. Борис Бориславов Дочев

2. Димана Мариянова Христова

3. Рая Детелинова Дачева

9,30 часа – стая № 17

ПИАНО – VIII клас

1. Борислава Красимирова Борисова

2. Деян Николаев Табашки

3. Ивелина Тихомирова Николова

4. Ивет Ивайлова Стефанова

5. Краси Красимиров Узунов

10,30 часа – стая № 17

За постъпване във ІІ клас - пиано

1. Николай Калинов Цветков

За постъпване в ІІІ клас - пиано

1. Божидар Петьов Първанов

За постъпване в ІV клас - пиано

1. Иван-Александър Александров Иванов

 

 

11,00 ч. – стая № 17

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – V клас

1. Боян Велизаров Илиев

2. Ивайло Ивайлов Дафинов

3. Павел Петров Чорбански

4. Самуил Бориславов Ботев

5. Теодор Владиславов Радев

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – VIII клас

1. Биляна Анатолиева Лазарова

2. Теодора Боримирова Павлова

3. Яна Иванова Алексиева

12,00 ч. – стая № 17

АКОРДЕОН – V клас

1. Ивайло Георгиев Георгиев

АКОРДЕОН –  VIII клас

1. Александра Страхилова Страшилова

2. Магда Анатолиева Цекова

12,30 ч. – стая № 17

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ – VІІІ клас

1. Антонио Руменов Христов

2. Преслава Красимирова Георгиева

3. Тервел Ивайлов Иванов

4. Цветина Николаева Цветанова

15,00 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас – І тур

1. Божидара Момчилова Димитрова

2. Валентин Цветанов Пушков

3. Валентино Светославов Иванов

4. Иван Свиленов Пачев

5. Николай Данчев Поповски

6. Николет Николаева Стойчева

7. Петя Пламенова Цветанова

8. Христиана Христова Лазарова

9. Цветан Пламенов Цветанов

10. Цветозара Людмилова Иванова

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – VIII клас – I тур

1. Алисия Миленова Селимска

2. Василена Йонкова Йотова

3. Деница Руменова Симеонова

4. Йоан Теодоров Димитров

5. Калоян Пламенов Райков

6. Кристина Илиянова Гочева

7. Кристияна Михайлова Игнатова

8. Найден Дианов Найденов

9. Полина Николаева Петкова

10. Полина Руменова Йорданова

За постъпване в VІІ клас – български танци

1. Марица Анатолиева Вутова

За постъпване в ІХ клас – български танци

1. Антония Мирославова Макавеева

2. Никол Ивайлова Иванова

15,00 ч., стая № 17

СОЛФЕЖ – VІІІ клас

ЦИГУЛКА

ВИОЛА, ВИОЛОНЧЕЛО, КОНТРАБАС

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ

НАРОДНО ПЕЕНЕ

16,30 ч., стая № 17

СОЛФЕЖ – VІІІ клас

ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ

 

22.06.2018 г. – ПЕТЪК

09.00 ч. – КОНЦЕРТНА ЗАЛА

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

1. Александра Каменова Башинова

2. Димитър Ивов Петров

3. Михаил Ангелов Копанков

4. Янислав Веселинов Тончев

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – VIII клас

1. Вивиан Иванова Каракопилева

2. Дейвид Красимиров Колев

3. Симона Владиславова Димитрова

10,30 часа, стая № 17

ФАГОТ – V клас

1. Косара Севилева Хаджиева

ФЛЕЙТА – VIII клас

1. Александрина Пламенова Александрова

2. Мира Аспарухова Иванова

За постъпване в ІV клас - флейта

1. Деница Генчева Георгиева

ФАГОТ – VIII клас

1. Стефка Бориславова Митева

ТРОМПЕТ – VIII клас

1. Цветозар Венцеславов Вълчев

КЛАРИНЕТ – VIII клас

1. Джейлян Сергеев Борисов

2. Пламен Ваньов Транков

3. Христиан Ивайлов Дончев

Смяна на специалност – кларинет, за постъпване в ІV клас

1. Мартин Ивайлов Дончев

 

 

15,00 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас, VIII клас – II тур

Според класацията от Първи тур

12,00 часа, КОНЦЕРТНА ЗАЛА

АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО – VІІІ клас

1. Виктория Карапеткова Ераносян

2. Марио Светлинов Русков

3. Петьо Николаев Симеонов

4. Преслава Красимирова Георгиева

5. Росица Петрова Грозданова

15,00 часа, стая № 17

СОЛФЕЖ – VIII клас

ПИАНО

АКОРДЕОН

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ

back to top