С П И С Ъ К на приетите ученици в Национално училище по изкуствата „Панайот Пипков” – Плевен за 2018/2019 учебна година

С П И С Ъ К на приетите ученици в Национално училище по изкуствата „Панайот Пипков” – Плевен за 2018/2019 учебна година

ПИАНО – VА клас

1. Борис Бориславов Дочев

2. Рая Детелинова Дачева

3. Димана Мариянова Христова

ЦИГУЛКА – VА клас

1. Дарина Мариянова Георгиева

2. Сияна Мариянова Цолова

ВИОЛА – VА клас

1. Светлана Руменова Симеонова

2. Никол Теодосиева Георгиева

3. Лора Добромирова Гатева

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – VА клас

1. Павел Петров Чорбански

2. Теодор Владиславов Радев

3. Ивайло Ивайлов Дафинов

4. Самуил Бориславов Ботев

5. Боян Велизаров Илиев

ФАГОТ – VА клас

1. Косара Севилева Хаджиева

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – VА клас

1. Александра Каменова Башинова

2. Михаил Ангелов Копанков

3. Димитър Ивов Петров

4. Янислав Веселинов Тончев

АКОРДЕОН – VА клас

1. Ивайло Георгиев Георгиев

ТАМБУРА – VБ клас

1. Кристина Пламенова Илиева

ГЪДУЛКА – VБ клас

1. Славян Ивайлов Мацев

2. Филип Александров Цветков

3. Иван Георгиев Николов

4. Григор Мартов Величков

НАРОДНО ПЕЕНЕ – VБ клас

1. Еди Ивайлов Радойски

2. Мария Петева Коцова

3. Симона Огнянова Вецова

4. Таня Владимирова Събева

5. Даяна Тихомирова Иванова

6. Александра Християнова Добрева

7. Вяра Кирчева Недялкова

8. Даяна Даниелова Дерекова

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – VБ клас

1. Николет Николаева Стойчева

2. Иван Свиленов Пачев

3. Петя Пламенова Цветанова

4. Цветозара Людмилова Иванова

5. Христиана Христова Лазарова

6. Цветан Пламенов Цветанов

7. Николай Данчев Поповски

8. Валентино Светославов Иванов

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – VВ клас

1. Валерия Димитрова Пенкова

2. Ния Викторова Цокева

3. Райа Бисерова Божикова

4. Анна Ивелинова Конова

5. Божидара Момчилова Димитрова

6. Симона Цветомирова Цолова

7. Емили Емилова Атанасова

8. Ванина Владиславова Страхилова

9. Вероника Радославова Георгиева

10. Елена Йонкова Иванова

11. Симеон Александров Зарков

12. Изабела Ивова Димитрова

13. Максим Пламенов Монев

14. Антонио Георгиев Иванов

15. Кристияна Любомирова Велкова

16. Мишел Христофорова Стоева

17. Николай Николов Николаев

18. Дани Цветомиров Кацарски

 

ПИАНО – VIIIА клас

1. Ивелина Тихомирова Николова

2. Деян Николаев Табашки

3. Ивет Ивайлова Стефанова

4. Борислава Красимирова Борисова

5. Краси Красимиров Узунов

 

ВИОЛА – VIIIА клас

1. Цветина Николаева Цветанова

2. Кристияна Миленова Вечева

КЛАСИЧЕСКА КИТАРАА – VIII клас

1. Биляна Анатолиева Лазарова

2. Яна Иванова Алексиева

3. Теодора Боримирова Павлова

ФЛЕЙТА – VIIIА клас

1. Мира Аспарухова Иванова

2. Александрина Пламенова Александрова

ФАГОТ – VIIIА клас

1. Стефка Бориславова Митева

КЛАРИНЕТ – VIIIА клас

1. Пламен Ваньов Транков

2. Христиан Ивайлов Дончев

ТРОМПЕТ – VIIIА клас

1. Цветозар Венцеславов Вълчев

2. Джейлян Сергеев Борисов

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – VIIIА клас

1. Симона Владиславова Димитрова

2. Дейвид Красимиров Колев

3. Вивиан Иванова Каракопилева

АКОРДЕОН –  VIIIА клас

1. Магда Анатолиева Цекова

2. Александра Страхилова Страшилова

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ – VІІІБ клас

1. Антонио Руменов Христов

2. Тервел Ивайлов Иванов

3. Преслава Красимирова Георгиева

АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО – VІІІБ клас

1. Росица Петрова Грозданова

2. Марио Светлинов Русков

3. Виктория Карапеткова Ераносян

4. Петьо Николаев Симеонов

КАВАЛ – VIIIБ клас

1. Ник Емилов Цветанов

ТАМБУРА – VIIIБ клас

1. Виктор Детелинов Дончев

2. Тарек Алкадро Тайсир Азиза

НАРОДНО ПЕЕНЕ – VІІІБ клас

1. Велислава Олегова Стефанова

2. Екатерина Маноилова Илиева

3. Ивана Красимирова Тодорова

4. Мелани Младенова Младенова

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – VIIIБ клас

1. Найден Дианов Найденов

2. Полина Николаева Петкова

3. Деница Руменова Симеонова

4. Кристина Илиянова Гочева

5. Кристияна Михайлова Игнатова

6. Калоян Пламенов Райков

7. Йоан Теодоров Димитров

8. Василена Йонкова Йотова

9. Полина Руменова Йорданова

10. Мариян Зинков Борисов

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – VIIIВ клас

1. Катерина Руменова Гаврилова

2. Магдалена Миленова Латровалиева

3. Нели Живкова Пиперова

4. Христина Христова Иванова

5. Белослава Мариянова Иванова

6. Зорница Станиславова Симеонова

7. Николай Миленов Малинов

8. Моника Маринова Маринова

9. Никола Красимиров Ангелов

10. Радослав Веселинов Недялков

11. Симона Данаилова Георгиева

12. Калина Тоньова Павлова

13. Ники Мохамед Ал-Хажари

14. Десислава Бориславова Георгиева

15. Ивайла Ивайлова Станева

16. Мариела Мариянова Стефанова

17. Евгения Ивова Кирилова

18. Валдемир Георгиев Тачов

19. Десислава Бисерова Еманоилова

20. Джими Радостинов Стефанов

21. Марио Данаилов Огнянов

22. Валентина Мариова Блажева

 

ВАЖНО!

 

Приетите ученици се записват от 25.06.2018 г. до 29.06.2018 г. включително с оригиналите на документите за завършена степен на образование – удостоверение за завършен начален етап (ІV клас) и свидетелство за завършено основно образование (VІІ клас).

Работно време на комисията за записване – от 8,00 ч. до 16,30 ч.

back to top