Български (България)English (United Kingdom)

Предстоящи събития

Новини

33 “ Кирил и Методий” str
 tel: (064) 82 01 50

 For more information - contact us.

ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ

Нормативни документи

- Our Students -

Документи

- Gallery -

A+ R A-

ГРАФИК за провеждане на приемни изпити в Национално училище по изкуствата „Панайот Пипков” – Плевен за 2019/2020 учебна година

01.07.2019 г. –  ПОНЕДЕЛНИК

9,00 ч. – стая № 17

ЦИГУЛКА – V

1. Кристина Веселинова Главева

2. Цветозара Красимирова Адамова

ЦИГУЛКА – VІІІ клас

1. Ивайло Кудретов Юсеинов

09.00 ч. – КОНЦЕРТНА ЗАЛА

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ

За постъпване във втори клас:

1. Добромир Димитров Стойков

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

1. Виктория Огнянова Тодорова

2. Ивана Валериева Арабаджиева

3. Мария-Магдалена Маринова Тошкова

4. Мохамед Ясер Таисир Алкадро

5. Преслав Руменов Христов

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – VIII клас

1. Вивиан Красимирова Колева

2. Николас Габриел Илиевски

3. Марин Калоянов Тотев

4. Радост Драгомирова Ценова

9,45 часа, стая № 17

ВИОЛА – V клас

1. Калина Иванова Стаменова

2. Людмила Людмилова Атанасова

3. Мая Томова Петкова

ВИОЛОНЧЕЛО – V клас

1. Денислав Ивайлов Вълчев

2. Мария Николаева Дейчева

 

КОНТРАБАС – VIII клас

1. Любослав Мартинов Маринов

11,00 ч. – стая № 17

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА

За постъпване във втори клас:

1. Владимира Димитрова Стойкова

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – V клас

1. Адриан Ивайлов Кръстев

2. Виктор Христов Цветанов

3. Викторио Детелинов Иванов

4. Мартин Калинов Валентинов

5. Стела Цветелинова Стефанова

12,00 ч. – стая № 17

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – VIII клас

1. Даниела Емилова Братоева

2. Калоян Константинов Рачков

3. Светлин Валентинов Иванов

4. Станислав Пламенов Цветанов

12,00 часа, КОНЦЕРТНА ЗАЛА

АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО – VІІІ клас

1. Елизабет Валентинова Романова – втора специалност

13,00 ч. – стая № 17

За постъпване в седми клас – АКОРДЕОН:

1. Николай Владимиров Цветков

АКОРДЕОН – V клас

1. Анатоли Анатолиев Миленков

2. Иисус Миладинов Димитров

3. Симон Анатолиев Миленков

4. Станислав Ярославов Мурджев

АКОРДЕОН –  VIII клас

1. Гергана Бориславова Илиева

2. Мая Мирославова Тодорова

 

02.07.2019 г. –  ВТОРНИК

9,00 – 12,00 часа

За постъпване в шести клас – ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО:

1. Ева Павлова Недялкова

За постъпване в седми клас – ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО:

1. Антония Бранимирова Цветкова

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – V клас

1. Борислава Викторова Георгиева

2. Георги Цветелинов Георгиев

3. Дариа Мирославова Димитрова

4. Илиян Христов Христов

5. Йоана Георгиева Илиева

6. Манол Владимиров Георгиев

7. Мая Невянова Вълканова

8. Полина Пламенова Бакърджиева

9. Светослава Пламенова Гановска

10. Страхил Тодоров Банков

11. Теодора Николаева Якова

12. Цветозар Анатолиев Маринов

9,00 – 13,30 часа

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – VIII клас

1. Александра Александрова Станчева

2. Богдан Тодоров Йочков

3. Велизара Георгиева Петрова

4. Виктория Дарио Черакчиева

5. Елена Георгиева Беканова

6. Елизабет Валентинова Романова

7. Елица Тихомирова Станчева

8. Зара-Анабел Антонио Ранкова

9. Ивалина Руменова Мицова

10. Изабел Венциславова Венкова

11. Карен Петрова Гаврилова

12. Кристина Ивайлова Мозокова

13. Костадин Мирославов Маринов

14. Лорейн Димитрова Димитрова

15. Марияна Момчилова Кръстева

16. Мартин Валентинов Денев

17. Никол Дечкова Гинчева

18. Павел Мартинов Струпчански

19. Рая Марианова Дишева

20. Силвия Стефанова Пашева

21. Теодора Тонева Найденова

22. Явор Стелиянов Петров

9,00 часа, стая № 17

ПИАНО – V клас

1. Адриана Свиленова Маринова

2. Габриел Йорданов Бешев

3. Деница Валериева Илиева

4. Ева Иванова Петрова

5. Иван-Александър Александров Иванов

10,00 ч. – стая № 17

ПИАНО – V клас

6. Йоана Андреева Йорданова

7. Красимира Лазарова Нинова

8. Мария Петрова Андреева

9. Михаела Лъчезарова Христова

10. Тодор Иванов Лалев

11. Христина Невенова Георгиева

 

 

02.07.2019 г. –  ВТОРНИК

11,00 часа – стая № 17

ПИАНО – VIII клас

1. Борил Пламенов Марков

2. Гергана Ангелова Тодорова

3. Камелия Антониева Цанева

4. Лилия Петрова Чорбанска

5. Франсис Йорданова Кръстева

СОЛФЕЖ – VІІІ клас – 13,00 ч., стая № 17

ЦИГУЛКА

ВИОЛА, ВИОЛОНЧЕЛО, КОНТРАБАС

АКОРДЕОН

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ

15,30 часа, стая № 17

ФЛЕЙТА – V клас

1. Ванеса Веселинова Иванова

2. Деница Генчева Георгиева

3. Тереза Павлинова Христова

4. Яница Миленова Якова

ФАГОТ – V клас

1. Ради Крумов Крумов

16,30 ч. – стая № 17

За постъпване във втори клас – КЛАРИНЕТ:

1. Божидар Валентинов Косев

КЛАРИНЕТ– V клас

1. Дейвиън Йорданов Димитров

ТРОМПЕТ – VІІІ клас

1. Теодор Здравков Марков

КЛАРИНЕТ – VІІІ клас

1. Явор Светлинов Христов

03.07.2019 г. –  СРЯДА

9,00 часа – стая № 17

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ

За постъпване в девети клас – ГЪДУЛКА:

1. Мартин Младенов Монков

ГЪДУЛКА – V клас

1. Павлос Ледиян Пенковски

ТАМБУРА – V клас

1. Никол Антонова Кундева

За смяна на специалност – ТАМБУРА:

1. Ванеса Илиянова Декова

2. Александра Чавдарова Христова

10,00 часа – стая № 17

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ – VІІІ клас

КАВАЛ

1. Георги Пламенов Петков

ТАМБУРА

1. Даниел Пламенов Петков

10,30 часа, стая № 17

НАРОДНО ПЕЕНЕ – V клас

1. Виктория Мариянова Найденова

2. Габриела Правдомирова Савова

3. Нели Антонова Тонова

4. Сибел Илиянова Гавазова

НАРОДНО ПЕЕНЕ – VІІІ клас

1. Зорница Милчова Горанова

СОЛФЕЖ – VІІІ клас, 15,00 ч., стая № 17

ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ

ПИАНО

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ

04.07.2019 г. –  ЧЕТВЪРТЪК

9,30 ч., стая № 17 – СОЛФЕЖ – VІІІ клас

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ

НАРОДНО ПЕЕНЕ

 

15,30 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – І клас

1. Камен Калоянов Къдрийски

2. Никол Невянова Вълканова

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас – І тур

1. Александър Павлинов Нейков

2. Габриела Георгиева Петрова

3. Елена Мартинова Милева

4. Емилия Емилова Ценкова

5. Мирела Мирославова Маринова

6. Ясмин Благовестова Демирова

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – VIII клас – I тур

1. Александрина Христова Цветанова

2. Антония Йонкова Иванова

3. Ива Вилиянова Илиева

4. Луиза Бориславова Цанова

5. Константин Ивайлов Попов

6. Мариан Станимиров Георгиев

7. Марица Анатолиева Вутова

8. Мирела Венциславова Вацова

9. Петя Красимирова Пенкова

10. Радостин Ивайлов Белчев

11. Симона Георгиева Георгиева

12. Чавдар Емилов Евлогиев

05.07.2019 г. –  ПЕТЪК

10,00 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас, VIII клас – II тур

Според класацията от Първи тур