Български (България)English (United Kingdom)

Предстоящи събития

Новини

Ул. “ Кирил и Методий” 33
телефони:
(064) 823 296 - Директор
(064) 823 959 - Пом. Директори
(064) 820 150 - Гл. Счетоводител

За повече информация - пишете ни.

ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ

Нормативни документи

- Нашите възпитаници -

Документи

- Галерия -

A+ R A-

01.07.2019 г. –  ПОНЕДЕЛНИК

9,00 ч. – стая № 17

ЦИГУЛКА – V

1. Кристина Веселинова Главева

2. Цветозара Красимирова Адамова

ЦИГУЛКА – VІІІ клас

дата

час

зала

преподавател

24. 06. 2019 г.

14:30 – V,VI,VII клас

15:30 – VIII,IX,X клас

Първа зала

Танушка Арабаджиева

25. 06 .2019 г.

13:00 – V,VI,VII клас

14:00 – VIII,IX,X клас

Първа зала

Илиан Илиев

26. 06 .2019 г.

13:00 – V,VI,VII клас

14:00 – VIII,IX,X клас

Първа зала

Данаил Цолов

27. 06 .2019 г.

13:00 – V,VI,VII клас

14:00 – VIII,IX,X клас

Първа зала

Танушка Арабаджиева

28. 06 .2019 г.

13:00 – V,VI,VII клас

14:00 – VIII,IX,X клас

Първа зала

Данаил Цолов

Изящни изкуства

14.00 ч. - 17.00 ч.

8 клас - Ателие №49, Ателие Графика/ Скулптура

5 клас и приравнителни изпити - АРТ-а

 

Дата Преподавател

24 юни Валентин Асенов

25 юни Станимира Вълчева

26 юни Валентин Христов

27 юни Илиян Ангелов

28 юни Валентин Асенов, Валентин Христов, Илиян Ангелов, Станимира Вълчева

 

Необходими материали:

5 клас :

- Акварелен картон 25/35 см

- Молив

- Гумичка

- Акварелни бои

- Акварелни четки

- Бурканче

- Парцалче

8 клас:

- Обикновен картон 35/50 см

- Моливи – HB, B, 2B, 3B, 4B

- Гумички – обикновена /бяла/ и хлебна

- Подложка /фазер/ 35/50 см

 

Приравнителни изпити:

- Акварелен картон 35/50 см

- Молив

- Гумичка

- Акварелни бои

- Акварелни четки

- Бурканче

- Парцалче

Консултации по солфеж  за V-VIII клас

01.07.2019 г. –  ПОНЕДЕЛНИК

9,00 ч. – стая № 17

ЦИГУЛКА – V, VІІІ клас

09.00 ч. – КОНЦЕРТНА ЗАЛА

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – VIII клас

10,00 часа, стая № 17

ВИОЛА, ВИОЛОНЧЕЛО, КОНТРАБАС – V клас

ВИОЛА, ВИОЛОНЧЕЛО, КОНТРАБАС – VIII клас

11,00 ч. – стая № 17

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – V клас

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – VIII клас

12,00 часа, КОНЦЕРТНА ЗАЛА

АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО – VІІІ клас

12,30 ч. – стая № 17

АКОРДЕОН – V клас

АКОРДЕОН –  VIII клас

 

02.07.2019 г. –  ВТОРНИК

9,00 – 12,00 часа

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – V клас

9,00 – 13,30 часа

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – VIII клас

9,00 часа, стая № 17

ПИАНО – V клас

9,00 часа – стая № 17

ПИАНО – VIII клас

 

 

 

02.07.2019 г. –  ВТОРНИК

СОЛФЕЖ – VІІІ клас – 13,00 ч., стая № 17

ЦИГУЛКА

ВИОЛА, ВИОЛОНЧЕЛО, КОНТРАБАС

АКОРДЕОН

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ

 

15,30 часа, КЗ

Флейта, фагот, тромпет, валдхорна, кларинет – V клас

Флейта, фагот, тромпет, валдхорна, кларинет – VІІІ клас

16,30 ч., КЗ

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ – VІІІ клас

 

03.07.2019 г. –  СРЯДА

9,00 часа – стая № 17

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

9,00 часа – стая № 17

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ – VІІІ клас

11,00 часа, стая № 17

НАРОДНО ПЕЕНЕ – V клас

11,00 часа – стая № 17

НАРОДНО ПЕЕНЕ – VІІІ клас

СОЛФЕЖ – VІІІ клас, 15,00 ч., стая № 17

ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ

ПИАНО

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ

04.07.2019 г. –  ЧЕТВЪРТЪК

9,30 ч., стая № 17 – СОЛФЕЖ – VІІІ клас

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ

НАРОДНО ПЕЕНЕ

 

15,30 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас – І тур

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – VIII клас – I тур

 

05.07.2019 г. –  ПЕТЪК

10,00 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас, VIII клас – II тур

Според класацията от Първи тур

 

Забележка: Възможни са корекции в предварителния график. Моля, следете съобщенията в сайта на училището!

Резултати от проведен изпит за проверка на способностите за постъпване в първи клас - 2019/2020 година

Страница 1 от 17