Български (България)English (United Kingdom)

Предстоящи събития

 Ул. “ Кирил и Методий” 33
 телефони:
(064) 823 296 - Директор
(064) 823 959 - Пом. Директори
(064) 820 150 - Гл. Счетоводител

 За повече информация - пишете ни.

ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ

Нормативни документи

- Нашите възпитаници -

- Галерия -

A+ R A-

ИСТОРИЯ НА МУЗИКАТА

27.06.2017 г. 09.00 ч. Ст.№ 9

Александър Николаев Лимбизийски

Велина Даниелова Иванова

Йоана Вилиян Башлийска

СОЛФЕЖ

27.06.2017 г. 10.30 ч. Ст.№ 9

Александър Николаев Лимбизийски

СОЛФЕЖ

28.06.2017 г. 09.00 ч. Ст.№ 9

Юлия Желева Тодорова

Станислав Ярославов Мурджев

Мартин Калинов Петков

Георги Пламенов Петков

Велина Даниелова Иванова

Йоана Вилиян Башлийска

Списък с резултатите на кандидатите от положените изпити за проверка на способностите за прием в ТРЕТИ клас, професия/специалност АКОРДЕОН 2017/2018 учебна година

"В НАЧАЛОТО БЕ СЛОВОТО..."
II- ра награда за Явор Петров, 5-ти клас на НУИ "П.Пипков",  в раздел "Изобразително изкуство" , I-ва възрастова група

Учебен център "Гений" - гр. Плевен

Дата

Преподавател

Час

Стаи

V клас

VIII клас

16 юни

Валентин Асенов

9.00 – 12.00

2; 23

20; 21; 22

19 юни

Илиян Ангелов

9.00 – 12.00

2; 23

20; 21; 22

20 юни

Валентин Асенов

9.00 – 12.00

2; 23

20; 21; 22

21 юни

Станимира Вълчева

9.00 – 12.00

2; 23

20; 21; 22

22 юни

Валентин Христов

9.00 – 12.00

2; 23

20; 21; 22


Необходими материали за V клас:
- Акварелен картон 25/35 см
- Бои /акварелни или темперни/
- Четки
- Бурканче
- Молив
- Гумичка

Необходими материали за VIII клас:

- Обикновен картон 50/35 см
- Моливи : HB, B,2B, 3B,4B
- Гумички: хлебна и обикновена

23.06.2017 г. –  ПЕТЪК

9,00 ч. – стая № 17

ЦИГУЛКА – V клас

ЦИГУЛКА – VIII клас

9,00 – 15,00 часа, стаи № 19, 20, 21, 22, 23

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – V клас

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – VIII клас

10,30 часа, стая № 17

НИСЪК ЩРАЙХ (ВИОЛА, ВИОЛОНЧЕЛО, КОНТРАБАС) – V клас, VIII клас

11,30 ч. – стая № 17

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – V клас

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА – VIII клас

15,00 часа – стая № 17

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ – VIII клас

16,30 часа, стая № 17

НАРОДНО ПЕЕНЕ – V клас

НАРОДНО ПЕЕНЕ – VІІІ клас

 

26.06.2017 г. –  ПОНЕДЕЛНИК

9,00 часа, стая № 17

ПИАНО – V клас

ПИАНО – VIII клас

9,00 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас – І тур

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – VIII клас – I тур

12,00 ч. – стая № 17

АКОРДЕОН – V клас

АКОРДЕОН –  VIII клас

 

15,00 часа, стая № 17

ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ – VIII клас

15,00 ч., Арт клуб

СОЛФЕЖ – VІІІ клас

ЦИГУЛКА

ВИОЛА, ВИОЛОНЧЕЛО, КОНТРАБАС

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА

НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ

НАРОДНО ПЕЕНЕ

16,00 ч. – стая № 17

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ – VІІІ клас

27.06.2017 г. – ВТОРНИК

09.00 ч. – КОНЦЕРТНА ЗАЛА

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – V клас

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ – VIII клас

9,00 часа, зала № 1

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ – V клас, VIII клас – II тур

Според класацията от Първи тур

11,00 часа, КОНЦЕРТНА ЗАЛА

АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО – VІІІ клас

15,00 часа, стая № 17

СОЛФЕЖ – VIII клас

ПИАНО

АКОРДЕОН

ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ

ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ

УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ

 

16.06.2017 г.

19.06.2017 г.

20.06.2017 г.

21.06.2017 г.

22.06.2017 г.

5 клас

13;00-13;40 ч.

Зала 1

Илиан

Илиев

Танушка Арабаджиева

Галина Георгиева

Данаил Цолов

Танушка Арабаджиева

8 клас

14,00-14,40 ч.

Зала 1

Илиан

Илиев

Танушка Арабаджиева

Галина Георгиева

Данаил Цолов

Танушка Арабаджиева

Час

Клас, профил

16.VІ.

(петък)

19.VІ.

(понеделник)

20.VІ.

(вторник)

21.VІ.

(сряда)

22.VІ.

(четвъртък)

9,30

 

V клас

класици

Силвия Петрова

Даниела Траянова

Белла Хараламбова

Веселка Василева

Даниела Траянова

10,15

V клас

народни

Силвия Петрова

Даниела Траянова

Белла Хараламбова

Веселка Василева

Даниела Траянова

11,00

 

VІІІ клас

класици

Силвия Петрова

Августина Серафимова

Белла Хараламбова

Веселка Василева

Людмила Божкова

11,45

 

VІІІ клас

народни

Силвия Петрова

Августина Серафимова

Белла Хараламбова

Веселка Василева

Людмила Божкова

1. Медицинско удостоверение от личния лекар, като за специалност – Български танци да се направи допълнителна консултация с ортопед, за специалност – Изобразително изкуство – консултация с очен лекар.
2. Ксерокопие на Удостоверение за раждане.
3. Ксерокопие на Удостоверение за завършен ІV клас, 
Свидетелство за завършено основно образование – VІІ  клас или на Свидетелство за завършено основно образование – VІІІ клас.
4. Застрахователна полица за дните на провеждане на изпитите – за специалност Български танци.

Когато се кандидатства с приравнителни изпити за продължаване на обучението от друго училище в НУИ „Панайот Пипков” гр. Плевен се представя ксерокопие на Удостоверение за завършен съответен клас.
При подаване на документите се представят и оригиналите за сверяване.

Застраховката се прави в училището, ако кандидатите нямат такава.

Страница 1 от 9